6. Sınıf 6. Ünite Occupations Etkinlikleri İndir

6. Sınıf 7. Ünite Occupations Etkinlikleri Powerpoints Pictionary Vocabulary and Grammar İndir

6. Sınıf İngilizce 7. Ünite Occupations ünitesinde yer alan meslekler ve görevler resimlerle kolayca gösterilebildiği için 2 sayfa pictionary (resimli kelime sözlüğü) hazırlanmıştır. Aşağıdaki linkten pdf formatında indirebilirsiniz.

6. Sınıf İngilizce 7. Ünite Occupations Pictionary

6. Sınıf İngilizce 7. Ünite Occupations ünitesinde yer alan kelimeler A’dan Z’ye listelenmiştir. Ayrıca ünitede geçen cümle kalıpları genel hatları ile verilmiş örnek cümleler ile de belirtilmiştir. Aşağıdaki linkten pdf formatında indirebilirsiniz.

6. Sınıf İngilizce 7. Ünite Occupations Vocabulary & Grammar Details

6. Sınıf İngilizce 7. Ünite Occupations ünitesinde yer alan kelimelerin anlamları sunum içerisinde resimler ile belirtilmiştir. Kelime anlamlarının yanında cümle kalıpları da kullanılarak bütünlük sağlanmaya çalışılmıştır.Aşağıdaki linkten ppt formatında indirebilirsiniz.

6. Sınıf 7. Ünite Occupations Vocabulary Kelime Bilgisi

6. Sınıf İngilizce 7. Ünite Occupations ünitesinde kullanılan kelimeler ve cümle kalıpları ile soru cevap şeklinde test formatında bir sunum hazırlanmıştır. Sınıf mevcudu düşünülerek 30 adet soru hazırlanmıştır. Sorular kolaydan zora doğru sorulmuştur. Aşağıdaki linkten ppt formatında indirebilirsiniz.

6. Sınıf 7. Ünite Occupations Speaking Activity Soru-Cevap

 

error: Sadece link ile paylaşım yapınız.