7. Sınıf İngilizce 7. Ünite Dreams Worksheet Alıştırma Kağıdı Etkinlikler

7. Sınıf İngilizce 7. Ünite Dreams Worksheet Alıştırma Kağıdı İndir

7. Sınıf İngilizce 7. Ünite Dreams Worksheet İndir


2018-2019 7. Sınıf 7. Ünite Dreams ünite ile ilgili hazırlanmış yeni olan alıştırma kağıdını indirmek için bağlantıyı tıklamanız yeterlidir. Yazının sonunda ayrıca superstitions ünitesi ile ilgili de alıştırma kağıtları hala mevcuttur.

7. Sınıf İngilizce 7. Ünite Dreams Kelime Listesi ve Anlamları İndir Yazdır

Dreams ünitesinden sıkça geçen kelimeler seçilerek liste hazırlanmıştır. Dosya içerisinde kelime listeleri anlamları ile ve anlamları olmadan ayrı ayrı listelenerek hazırlanmıştır.

7. Sınıf İngilizce 7. Ünite Dreams Kelimeleri ve Örnek Cümleler Alıştırma Çalışma Kağıdı Worksheet İndir

Dreams alıştırma kağıdında ünitede çokça kullanılan kelimelerin listesi verilmiştir. Altında ise örnek cümleler yazılması için bir bölüm yer almaktadır.

7. Sınıf İngilizce 7. Ünite Dreams Etkinlikler: Sunum Pictionary Kelime Listesi Test Worksheet Alıştırma Kağıdı 

7. Sınıf İngilizce 7. Ünite Superstitions ünitesinde geçen kelimelerin listesi anlamlarıyla ve anlamları yazılmadan kağıtta verilmiştir. Ayrıca ünitede geçen cümle kalıplarına ve batıl inançlar listesine de yer verilmiştir. Bu kağıdı genel tekrar, üniteye giriş, bire bir derste rahatlıkla kullanabilirsiniz.

7. Sınıf İngilizce 7. Ünite Superstitions Kelime Listesi ve Dilbilgisi

7. Sınıf İngilizce 7. Ünite Superstitions ünitesinde geçen ve resimle belirtilebilecek kelimeler kağıtta yer almaktadır. Konuşma etkinliği yaparken bu resimli sözlükten yararlanarak sırasıyla resimler hakkında konuşma yapıldığında da verimli bir şekilde ders işlenebiliyor. Bu uygulamayı daha çok bire bir derslerde rahatlıkla yapabilirsiniz.

7. Sınıf İngilizce 7. Ünite Superstitions Pictionary Resimli Sözlük

7. Sınıf İngilizce 7. Ünite Superstitions ünitesinde geçen batıl inançlar, ünitenin konusu olan “if” ve “will” yapıları ile örneklendirilmiştir. Kelime anlamları resimlerle desteklenerek verilmiştir.

7. Sınıf İngilizce 7. Ünite Superstitions Sunum

7. Sınıf İngilizce 7. Ünite Superstitions ünitesi ile ilgili alıştırma kağıdında ünitede geçen tüm batıl inançlar ile ilgili sorular sorulmuştur. Kelime bilgisi ve dil bilgisi ile ilgili sorular üzerinde de durulmuştur. “If-will-should” yapıları ile ilgili alıştırmalar da kağıtta yer almaktadır.

7. Sınıf İngilizce 7. Ünite Superstitions Alıştırma Kağıdı Worksheet Test

error: Sadece link ile paylaşım yapınız.