8. Sınıf İngilizce 7. Ünite Tourism Etkinlikler İndir

8. Sınıf İngilizce 7. Ünite Tourism Etkinlikler

8. Sınıf İngilizce dersinde kullanılan UPTURN 8 kitabı kaynak alınarak hazırlanmış olan bu çalışmada ünite ile ilgili çalışma kağıtlarına ve ünite özetlerine yer verilmiştir.

8. Sınıf İngilizce 7. Ünite Tourism ünitesinde geçen ve resimle ifade edilebilen kelimeler resimli kelime sözlüğünde “pictionary” bulunmaktadır. Fotokopiye uygundur, siyah beyaz görseller seçilmiştir. Resimler üzerinde konuşma dersleri yapılabilir, örnek cümleler kurulabilir. 8. sınıf 7. ünite tourism pictionary indirmek için linke tıklayınız.

8. Sınıf İngilizce 7. Ünite Tourism Pictionary Resimli Sözlük

8. sınıf İngilizce 7. Ünite Tourism ünitesinde geçen kelimeler ve cümle kalıpları çalışma kağıdında listelenmiş ve örneklendirilmiştir. Kelimelerin anlamları yanında yazılıdır. Ayrıca boş olarak da hazırlanmıştır. Kelimelere göz atıldıktan sonra cümle kalıpları üzerinde konuşulabilir ve örnek cümleler verilebilir. 8. sınıf 7. ünite tourism kelime listesi ve konu anlatımı indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

8. Sınıf İngilizce 7. Ünite Tourism Kelime Listesi Konu Anlatımı Word List Grammar Details

8. sınıf İngilizce 7. Ünite Tourism ünitesinde geçen kelimeler ve cümle kalıpları sunumda yer almaktadır. Eğlenceli ve ilgi çekici bir sunum hazırlanmıştır. Uzun ve detaylı değildir. Kitapta konu işlendikten sonra kısaca dersi bu sunumla kapatabilirsiniz. 8. sınıf 7. ünite tourism sunum, 8. sınıf 7. ünite tourism powerrpoint indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

8. Sınıf İngilizce 7. Ünite Tourism Sunum

8. sınıf İngilizce 7. Ünite Tourism ile ilgili worksheet, alıştırma kağıdını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

8. Sınıf İngilizce 7. Ünite Tourism Alıştırma Kağıdı Worksheet

error: Sadece link ile paylaşım yapınız.