Free Happy New Year Printable Files for Bulletin Boards

Yeni Yıl Pano Süslemeleri Yazdır

Yılbaşı Ağacı Süslemek için Görseller Resimler İndir Yazdır

Yapacağınız büyük boydaki yılbaşı çam ağacı  görselini yılbaşı ağacı süsleri dosyasını indirip yazdırarak süsleyebilirsiniz.

Download Printable Ornaments for New Year Tree

You can use these printable decorations for your cardboard new year tree.

Yeni Yıl Kutlama Afiş Yazı İndir Yazdır

Pano süsleme, sınıf içi ve ofis süslemelerinde kullanılmak üzere hazırlanmış Happy New Year yazısı indir yazdır.

Download Happy New Year Printable File

Yeni Yıl Kutlama Pano Süsleri Çam Ağacı Flama Bayrak İndir Yazdır

Sınıf içi, koridor ve pano süslemeleri için kullanılan banner tarzı bu süsleri ister olduğu gibi kullanabilirsiniz isterseniz üstüne harfler yapıştırarak dekoratif yazılar yazabilirsiniz. İki adet farklı renk tonlarında yeni yıl çam ağacı süs resim dosyası bulunmaktadır.

Banner Flags for Happy New Year Decoration Bulletin Board Printable

Download these colourful new year pine trees and decorate your rooms, bulletin boards and office. There are two different printable happy new year decoration files.

Yeni Yıl Kartı Yazdır İndir

Yeni yıl kartı hazırlarken sınıfta dağıtabileceğiniz iki kart örneği dosyalarda yer almaktadır. Öğrenci sayınız kadar çıktı alıp dağıtmanız yeterlidir. Öğrencilerin kullanabileceği örnek kalıpları da tahtaya yazıp öğrencilere yardımcı olabilir fikir verebilirsiniz. Bu yazılan kartları daha sonra yeni yıl kartı hazırladıktan sonra içine yapıştırabilirsiniz. 

Download Print Happy New Year Cards Printable

There are two happy new year card formats. You can download and give them to your students. They can write about the new year and use these cards to paste on a cardboard.  Then they can decorate the cardboard also.

Yeni Yıl Panosu için Resimler

Yeni yıl panosu hazırlamak için oluşturulmuş bu görselleri indirip hazırlıklara hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Arka fonunuzun yarısını beyaz yarısını siyah veya mavi olacak şekilde ayarlarsanız daha sonrasında yeni yıl temanızı oluşturacak görselleri kullanmaya başlayabilir, hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Sınıf içi süslemeler için de uygun olan yeni yıl süsleri dosyasını indirmek ve yazdırmak için aşağıdaki linkle tıklamanız yeterli olacaktır.

Happy New Year Bulletin Board Decoration Images Printable

If you have short time to prepare a new year bulletin board you can download this file and decorate your bulletin board easily. You can use some white cardboard for the floor and black or blue for the sky and then start to paste these images on the scene that you prepared. You can decorate your classroom’s windows and walls with these images separately also.

Yeni Yılı Kutlamak için Boş Kar Küreleri ile Süsleme Etkinliği

Boş kar kürelerinden öğrenci sayınız kadar çıktı alıp öğrencilere dağıtabilirsiniz. Onlar da ister içine yeni yıl ile ilgili bir nesne çizer kardan adam gibi veya içine yeni yıldan beklentilerini yazabilir. Bu kürelerle ek olarak pano da hazırlayabilirsiniz. Öğrencilerin siyah beyaz fotolarını içine yapıştırıp panoyu hazırlarsınız sonrasında öğrenciler yazdıkları yeni yıl dilek kağıtlarını üstlerine tutturur.

Print Empty Snow Globes Activity for Kids

You can print out these empty snow globes printable activity and give in one each students to draw a snowman or to write best wishes on it. Another way to use this activity is that you  can make a large poster. You can prepare your students white and black photos and paste them on the globes. Then students can write their best wishes for the new year and pin it on their globes.
 

Yıl Başı Ağacı Süsleme Etkinliği Yazdır

Yeni yıl kutlamaları yaklaşıyor. Minikler için hazırlanmış bu etkinliği indirip yeni yıl kutlama etkinlikleri amacıyla kullanabilirsiniz. Süslenen ve renklendiren ağaçları sonrasında yeni yıl tebrik kartı hazırlamak ve süslemek amaçlı kullanabilir etkinliği ikinci aşamaya taşıyarak çocuklarla yeni yıl hazırlıkları sürecinde daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

Decorate New Year Tree Activity Printable

Download “empty white and black new year tree” and decorate as you want. This activity is prepared for kids for “happy new year art crafts“. Then they can make a happy new year card with this decorated tree image.

error: Sadece link ile paylaşım yapınız.
x