4. Sınıf İngilizce 5. Ünite My Day Etkinlikleri İndir

4. Sınıf İngilizce 5. Ünite My Day Resimli Sözlük Picture Dictionary

4. Sınıf İngilizce 5. Ünite My Day kelime listesi ile ilgili resimli sözlük çalışması dosyada yer almaktadır. 4. Sınıf İngilizce 5. Ünite My Day kelime listesi, resimli sözlük, picture dictionary, pictionary indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.


4. Sınıf İngilizce 5. Ünite My Day Kelime Etkinliği Alıştırması Resimli Sözlük Yapma

4. Sınıf İngilizce 5. Ünite My Day ünitesi ile ilgili kelimelerin resimleri listede verilmiştir. Altına uygun gelecek olan kelimeler kesilip yapıştırılabilir veya öğrenci kendisi altına yazabilir. Kelime kartları ikinci sayfada mevcuttur.


4. Sınıf İngilizce 5. Ünite My Day Büyük Saat Yapma Etkinliği İndir

A4 boyutuna yerleştirilmiş olan saati yazdırıp saati şablon olarak kullanabilirsiniz. Kalın bir kartona yapıştırılabilir ve panoda kullanabilirsiniz. 

4. Sınıf İngilizce 5. Ünite My Day Saat Yapma Etkinliği İndir

Bir başka saat yapma etkinliği ise bu dosyada bulunmaktadır. Saatlerin boyutu bu sefer ufak tutulmuştur. Öğrenciler defterlerine yapıştırıp kendi saatlerini oluşturabilir ve saatin kaç olduğunu yazabilir.


4. Sınıf İngilizce 5. Ünite My Day Alıştırma Kağıdı Worksheet İndir

Çalışmada saatin kaç olduğu ve haftanın belirli günlerinde nelerin yapıldığı sorulmuştur. Öğrencinin cevap verirken kullanması gereken kalıplar basittir.


4. Sınıf İngilizce 5. Ünite My Day Alıştırma Kağıdı Test Worksheet İndir

Bu çalışmada 4. sınıf İngilizce 5. Ünite My Day ünitesinde geçen kelimelerin test soruları yer almaktadır. 4. Sınıf İngilizce 5. Ünite My Day kelime testi indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.


error: Sadece link ile paylaşım yapınız.
x