4. Sınıf 1. Ünite Classroom Rules Etkinlikleri İndir

4. Sınıf İngilizce dersi 1. ünite Classroom Rules ile ilgili etkinlik, alıştırma ve testler ön görselleri ile beraber aşağıda yer almaktadır. Bol resimli olan, anlaşılır soru yönergelerine sahip kağıtların sayfa düzenine de dikkat edilmiştir. Öğrencilerin rahatlıkla çözüp tamamlayabileceği kağıtlar hazırlanmaya çalışılmıştır.

4. Sınıf İngilizce 1. Ünite Classroom Rules Resimli Kelime Listesi “Picture Dictionary”

Bu çalışma resimli sözlük niteliğindedir. Kelimeler resimlerle örneklendirilerek anlamları verilmeye çalışılmıştır. 4. sınıf İngilizce 1. ünite Classroom Rules kelimelerini indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

4. Sınıf İngilizce 1. Ünite Classroom Rules Değerlendirme Kağıdı I Worksheet Exercise

Bu çalışmada test soruları, eşleştirme ve sıralama alıştırmaları yer almaktadır. Soru yönergelerinin ve resimlerin açık ve anlaşılır olmasına dikkat edilmiştir.


4. Sınıf İngilizce 1. Ünite Classroom Rules Değerlendirme Kağıdı Worksheet Exercise Cevap Anahtarı
4. Sınıf İngilizce 1. Ünite Classroom Rules Değerlendirme Kağıdı II Worksheet Exercise

Bu çalışmada bolca eşleştirme, boşluk doldurma ve test sorularına yer verilmiştir. Hitap edilen yaş grubunun durumu düşünülerek bilgiyi verip kullanması ve anlayabildiğini gösterebilmesi amaçlanmıştır.


4. Sınıf İngilizce 1. Ünite Classroom Rules Değerlendirme Kağıdı II Worksheet Exercise
4. Sınıf İngilizce 1. Ünite Classroom Rules Konu Anlatımı

4. Sınıf İngilizce 1. Ünite Classroom Rules ile ilgili konu anlatımına göz atmak isterseniz aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


4. Sınıf İngilizce 1. Ünite Classroom Rules Konu Anlatımı


Önemli: Bilginbakterim.com websitesinde yayınlanmış olan her türlü yazılı içerik özgündür. Kopyalanarak başka bir websitesinde paylaşılması yasaktır. Sadece sayfa linki vererek siteye yönlendirme yapılması gerekmektedir.

error: Sadece link ile paylaşım yapınız.
x